W trosce o Twoją wygodę używamy cookies. Dlaczego cookies są dobre?

sala

Śmierć nadejdzie dziś 2 (2019)

Śmierć nadejdzie dziś 2 (2019)
Happy Death Day 2U

reżyseria: Christopher Landon
scenariusz: Christopher Landon
gatunek:    Horror
produkcja:    USA
premiera:    1 marca 2019 (Polska) 14 lutego 2019 (świat)
boxoffice:    $54 422 850

 

 
 
 
 
 

Jessica Rothe – wraz z całą obsadą – powraca na ekrany kin w drugiej części niespodziewanego przeboju filmowego z 2017 roku – „Śmierć nadejdzie dziś”. Po nowym filmie wytwórni Blumhouse („Split”, „Uciekaj!”, „Noc oczyszczenia”) możemy się spodziewać tego samego, co zobaczyliśmy w pierwszej, tyle że w wersji spotęgowanej – nie zabraknie przerażających scen prosto z horroru oraz absolutnie niespodziewanych komediowych twistów. Tym razem Tree (Rothe) odkryje, że umieranie wciąż na nowo, czego doświadczyła w pierwszej części, to pestka wobec tego, z czym przyjdzie jej się zmierzyć teraz.
Kiedy widzieliśmy Tree (Jessica Rothe) po raz ostatni, udało jej się wyrwać ze szponów oprawcy (czyli jej współlokatorki Lori) i uratować życie. Od tego czasu zaczęła bardziej je doceniać, co więcej, postanowiła nie popełniać znów tych samych błędów. Stała się najlepszą wersją samej siebie. Po tym jak udało jej się wydostać z pętli czasu, jej relacja z Carterem (Israel Broussard) zmieniła się w szczęśliwy związek. Ale taka sytuacja nie trwała długo, bowiem zaburzenie pętli czasu przez uratowanie życia, spowodowało niespodziewane konsekwencje.
Ryan (Phi Vu), współlokator Cartera, zafascynowany możliwościami wpływania na czas, lata w koledżu spędził na budowaniu maszyny zaprojektowanej tak, by umiała – na molekularnym poziomie – spowolnić czas. Dziś on i jego zespół są dosłownie o krok, by ogłosić światu sukces, co właściwie z miejsca stawiałoby ich w kolejce do Nagrody Nobla.
Kiedy Tree odkrywa, że Ryan wtrącił się do odwiecznego linearnego porządku czasu, który spowodował chaos we wszystkich wymiarach, zbiera wszystkich przyjaciół, by wspólnie spróbowali – raz na zawsze – przywrócić porządek na linii czasu, aby czas przestał przeskakiwać. Jest tylko jeden problem… Tree utknęła w paralelnej wersji jej aktualnego świata i sama nie wie, która jest dla niej lepsza. Ta, w której jest teraz, czy może stara, którą zna na wylot. Dzięki pętli czasu może ponownie połączyć się z ukochaną rodziną, którą straciła. Wkrótce zda sobie sprawę, że jest jedyną osobą, która może uchronić się przed przeszłością. To od niej zależy, czy wyciągnie wnioski ze swej jedenastokrotnie przeżywanej śmierci, czy pokona złość, jaką w sobie ma, która pomogłaby jej zemścić się na wszystkich, którzy jej nie doceniali. Czy naprawdę więc los uniwersum zależy od (powiedzmy: nawróconej) megalomaniaczki?
„Śmierć nadejdzie dziś” to w równym stopniu przerażający horror i niespodziewana komedia, którą dostajemy od Jasona Bluma, producenta hitów takich, jak choćby „Split” czy „Uciekaj!”.

Poniedziałek, 18 września, urodziny Tree. Dzień, który na zawsze pozostanie niesławnym dniem.
Pierwsza część filmu zadebiutowała w kinach jesienią 2017 roku, z miejsca stając się (trochę niespodziewanym) przebojem. Widzów na całym świecie zafascynowała historia bohaterki, która otrzymuje szansę, aby ostatni dzień życia przeżyć ponownie, ponownie i ponownie. Ostatnie 24 godziny z jej życia wciąż powtarzają się, co daje Tree szansę powstrzymania mordercy. Powtarzający się bez końca dzień sprawi, że Tree dopadnie mordercę i pokona go.
Christopher Landon, reżyser: – Nie planowaliśmy sequela, ale podczas postprodukcji pierwszej części przyszła mi do głowy pewna myśl i to kliknęło. Nagle wydało nam się wszystkim sensowne, aby pokazać, co dzieje się dalej w życiu Tree i innych postaci. Tree pozostawiła kilka nieskończonych
 
 

Ceny biletów

Seans 2D / 4K
ulgowy:   17zł
normalny: 20zł

bilety grupowe (pow. 15 os.) 14zł/os

 

Seans 3D
ulgowy:   18zł
normalny: 22zł

bilety grupowe (pow. 15 os.) 15zł/os
okulary 3D na własność: 5zł

Kontakt

Kino Giewont
ul. Kościuszki 4
34-500 Zakopane

 

kontakt@kinogiewont.pl   
tel.: 18 201 53 04

kom.: 607 434 822

 

GPS: 49.294806, 19.952667

Bueno czwartki

bueno

 
 
 

Mapa

w górę
w dół